Reference


Panu Šámalovi jsem svěřil do prodeje RD. Dobře nastavená prodejní cena, prezentace (fotky nafocené od profi fotografa, videoprohlídka, 3D scan nemovitosti a půdorysy) a aktivní přístup makléře se zřejmým záměrem prodat moji nemovitost v co nejkratší době a za co nejvyšší cenu. Prodal za cenu vyšší, než byla dohodnuta ve smlouvě. Zároveň vše proběhlo i při vší spokojenosti kupujícího. Pan Šámal byl komunikativní, vše vždy vysvětlil, profesionální. Děkuji.“

Radek Bouda

Velmi děkuji za rychlý a profesionální přístup při koupi pozemku. Jednání ze strany pana Pavla Šámala probíhalo nanejvýš korektně. O pozemku jsem obdržel veškeré potřebné informace, které měl profesionálně připravené. Rovněž bych ocenil rychlost a ochotu při jednání. Děkuji a mohu pana Šámala doporučit.

Renata Piková

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala makléři panu Pavlu Šámalovi. Po nezdařeném obchodu z "Bezrealitky", jsem se přeci jen nakonec rozhodla oslovit profesionála v oblasti prodeje nemovitostí. Pan Šámal svou profesionalitou, ochotou a lidským přístupem nám pomohl s prodejem nemovitosti. Ještě jednou velké díky!

Hana Valentová

Pavle, děkuji za vše, co jste pro mne udělal při prodeji mé nemovitosti. Vybral a našel jsem si Vás na internetu a hned po prvním našem setkání jsem věděl, že moje volba byla správná. Váš profesionální přístup spojený s velmi příjemným jednáním a vystupováním byl pro mne tou nejlepší zárukou dobrého obchodu. Jsem rád, že jsem Vás poznal. Přeji ať se Vám i nadále daří v realitní činnosti a v osobním životě. Pokud budu v budoucnosti prodávat nebo kupovat nějakou nemovitost, zcela jistě se na Vás opět obrátím.

Josef Holiš

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Spočítejte si orientační cenu vaší nemovitosti.

Spočítat ZDARMA