O mně


Jsem Pavel Šámal, realitní makléř s vášní pro pomoc lidem najít jejich vysněný domov. V realitním světě se pohybuji již několik let a během té doby jsem měl tu čest doprovázet stovky klientů na jejich cestě za novým začátkem. Moje práce pro mě není jen zaměstnáním, ale posláním. Každý den se snažím přinášet do procesu koupi nebo prodeje nemovitosti transparentnost, důvěru a především lidský přístup.

Co mě odlišuje od ostatních? Věřím, že klíčem k úspěchu je naslouchat. Každý klient je unikátní s vlastními představami a potřebami. Mé poslání je tyto představy nejen pochopit, ale také přetavit v realitu. S každým klientem pracuji individuálně, s cílem najít nejenom domov, ale místo, kde budou moci psát další kapitoly svého života.

Realita je dynamický svět a já se neustále vzdělávám v nejnovějších trendech a technologiích, abych mohl nabídnout nejlepší možnou službu. Mým cílem je, abyste se při hledání vašeho nového domova cítili co nejpohodlněji a měli jistotu, že jste v dobrých rukou.

Společně můžeme najít místo, které bude nejen odpovídat vašim představám, ale stane se základem pro vaše nejkrásnější vzpomínky. Těším se na spolupráci s vámi a na všechny úžasné příležitosti, které před námi stojí.

5
let zkušeností v oboru
50+
klientů
105
realizovaných prodejů
Pavel Šámal

Proč právě se mnou?


ZDARMA


Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

JDU S DOBOU


Pro prodej za co nejvyšší cenu používám moderní nástroje a špičkové služby.

VYZNÁM SE


Tam kde pracuji, tam se i vyznám. Bydlím tu, znám to tu.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Odhad ceny nemovitosti ZDARMA

Spočítejte si orientační cenu vaší nemovitosti.

Spočítat ZDARMA