Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Rodinný dům SVÁROV

Velmi zajímavý, pěkný a nadstandartní rodinný dům v krásné lokalitě.

Popis nemovitosti

Mé jméno je Pavel Šámal a jsem realitní makléř

Rád bych Vám nabídl tento velmi pěkný, prostorný , zajímavý a pečlivě udržovaný rodinný dům.

Popis domu

Dominantou 1.NP je místnost, která slouží jako obývací pokoj s krbem, který zároveň vytápí i další místnosti v 2. NP, jídelna a kuchyňská linka. Vstup je buď hlavním vchodem a nebo rovnou z garáže můžete vstoupit do domu. Dále se zde nachází koupelna, pokoj a místnost pro odpočinek se vstupem na zahradu a možná k budoucímu bazénu s terasou.

V 2. NP se nachází 2 koupelny, 2 ložnice, 1 pokoj, 1 pracovna a menší odpočinková místnost s výhledem do okolí. Tento dům má dále prostornou půdu, z které je možno udělat další obytné místo nebo i jiné využití.

Dům je postaven z cihel, kompletně zateplen včetně střechy, okna mají dřevěné rámy a každé má venkovní roletu. Sama majitelka při stavbě dohlížela, aby byl dům postaven přesně podle projektu. Využití domu je nejen pro vlastní bydlení větší rodiny, ale může poskytnout zázemí pro podnikání či firmu.

Lokalita

Dům se nachází v klidné lokalitě obce Svárov, 3 km od Unhoště a 20 km západně od centra Prahy. V obci je Základní a mateřská škola, Umělecká základní škola. Železniční stanice je vzdálena 5 km v obci Unhošť, ležící na trati Praha-Kladno-Rakovník. Autobusová doprava je ze Zličína.

Dům je ideální pro rodiny, které hledají prostorné a kvalitní bydlení v blízkosti Prahy, ale také pro podnikatele, kteří hledají vhodné prostory pro svou firmu.

Kontakt

Pokud máte zájem o prohlídku této zajímavé nemovitosti, neváhejte a kontaktujte mě co nejdříve!

TECHNICKÉ INFORMACE

Stavba: cihlová
Kolaudace: 2015
Zastavěná plocha: 163 m2

Podlahová plocha: 224 m2
Zahrada: 840 m2
Garáž: Ano
Vytápění: plyn

Kanalizace: ano
PENB: B velmi úsporná

 

CENA : 23.090.000 Kč

Videoprohlídka

3D scan

Půdorysy

1. NP2. NP

PENB

Pavel Šámal

  Práce mě skutečně baví, snažím se ji odvádět na profesionální úrovni spojenou s úctou a lidským přístupem ke klientům. Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Při své práci používám moderní profesionální přístup. Vytvářím home staging, natočím videoprohlídku včetně použití dronu, vytvořím virtuální prohlídku - 3D SCAN nemovitosti a půdorysy. Cílem je prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a co v nejkratším čase k vaší plné spokojenosti.

 


Pavel Šámal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF