Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Řadové RD Kladno - Motyčín

Developerský projekt výstavby řadových rodinných domů o třech bytových jednotkách.

Popis nemovitosti

Nabídka bytu v řadovém rodinném domě

Nabízíme byt v řadovém rodinném domě s vlastní zahrádkou a dalšími výhodami.

Byty v 1.NP

Byt v 2.NP

Na pořízení bytu Vám postačí 30% vlastních finančních prostředků. Zbytek ceny bytu je možné splácel tzv. anuitní splátkou přes družstevní financování. Skládáme vždy 6 již existujících bytů do jednoho družstva.

Stavební pozemek

Jedná se o poslední volný větší stavební pozemek pro bydlení uvnitř kladenské zástavby. Územním plánem je tento pozemek určený pro bydlení, možno umístit až cca 10 izolovaných rodinných domů, nebo až cca 20 řadových rodinných domů.

S hlavním architektem města je projednán a odsouhlasen záměr 3 bloků po 6 řadových RD. Z pozemku není nutné oddělovat plochu pro komunikaci, na severu celý prodávaný pozemek lemuje pozemek obce, na kterém je možné komunikaci umístit. V obecním pozemku je již vybudována kanalizace, možno na ní připojit nové domy. Ostatní sítě jsou přímo v sousedící komunikaci, naproti pozemku je trafostanice s dostatečným příkonem. V okolí je veškerá občanská vybavenost, cca 50m od pozemku je zastávka MHD, kde zastavuje i přímý autobus do Prahy.

Videoprohlídka

Pavel Šámal

  Práce mě skutečně baví, snažím se ji odvádět na profesionální úrovni spojenou s úctou a lidským přístupem ke klientům. Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Při své práci používám moderní profesionální přístup. Vytvářím home staging, natočím videoprohlídku včetně použití dronu, vytvořím virtuální prohlídku - 3D SCAN nemovitosti a půdorysy. Cílem je prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a co v nejkratším čase k vaší plné spokojenosti.

 


Pavel Šámal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF