Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Družstevní byty 2+kk 45m2 v Kolíně

Popis nemovitosti

Nabízíme byty 2+kk v nově rekonstruovaném bytovém domě v městě Kolíně nealeko centra města. Každá bytová jednotka má svůj vlastní sokromý venkovní prostor buďto s předzahrádkou, s balkony do vnitrobloku, či lodžie a terasy do klidné ulice.

Pro rezidenty bude ve vnitrobloku klidný pobytový prostor plný zeleně doplněný společenským prostorem a místy pro odpočinek a relaxaci. Na společné zahradě budete moci využít plochu na grilování, ohniště s posezením a work-outové hřiště. Celé ploše dominuje krásný košatý ořech.

Cílem bylo vytvořit nadstandardní a moderní bydlení s příjemným zázemím s citem detail a design a perfektní dostupností jak za prací, tak i za relaxem.

Přejete si být blízko Prahy ale zároveň zažít pocit z menšího města? Příjemná lokalita obklopená zelení, širokou škálou služeb a skvělou dopravní dostupností do historického centra Kolína, ale i do Prahy. Nedaleko od domu se nachází zrekonstruované hlavní vlakové nádraží, ze kterého je výborná dostupnost do Prahy. Svou příjemnou rozlohou, vybaveností a bohatou kulturou je Kolín ideálním městem pro život všech věkových kategorií.

Pavel Šámal

  Práce mě skutečně baví, snažím se ji odvádět na profesionální úrovni spojenou s úctou a lidským přístupem ke klientům. Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Při své práci používám moderní profesionální přístup. Vytvářím home staging, natočím videoprohlídku včetně použití dronu, vytvořím virtuální prohlídku - 3D SCAN nemovitosti a půdorysy. Cílem je prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu a co v nejkratším čase k vaší plné spokojenosti.

 


Pavel Šámal

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF